Dagkaarten 2025
De online voorverkoop start op maandag 2 juni!!
Het is dit jaar ook mogelijk om dagkaarten te reserveren. Dit kan via deze pagina tot en met zondag 13 juli 23.59 uur. Door het vooraf reserveren én ophalen van een dagkaart, kan uw kind op de dag zelf sneller en makkelijker het dorp in!Wilt u een weekkaart reserveren in plaats van een dagkaart? Klik dan hier.
Wat kun je met een dagkaart?
Met een weekkaart ben je een hele dag welkom tijdens onze Vakantieweek. Het dient als je toegangskaartje voor een dag naar keuze vol pret. Zo kun je op de springkussens, hutten bouwen, zwemmen, puzzels oplossen, knutselen en nog veel meer.Met een dagkaart kun je ook ranja en snoepjes halen. Daarnaast kun je met je dagkaart ook een lekkernij halen bij de herberg.
Hoe werkt het online reserveren van een dagkaart?
Lees onderstaande informatie goed door voordat u verder gaat met het bestellen van één of meerdere dagkaart(en). Via de link onder aan de pagina komt u bij de webshop. Hier kiest u de juiste dagkaart uit. Let goed op de dag en het dorp (klein of groot). U betaalt door middel van internetbankieren (iDeal). Na de betaling ontvangt u een bevestigingsmail. Hierin staat geen nummer, bij het bestellen van een weekkaart is dit wel. In deze mail staat een referentienummer. U kunt de dagkaart(en) op vertoon van de mail komen ophalen.Wat zijn de kosten van een dagkaart?
De prijzen van de dag- en weekkaarten zijn nog niet definitief vastgesteld. Deze kunnen nog veranderen.Mijn kind komt eerst een dagje proberen. Hoe koop ik daarna een eventuele tweede dagkaart?
Wat is het voordeel van online bestellen?
-
De dagkaart ligt in de ochtend al geschreven klaar. Wachten op het invullen van de gegevens is dus niet nodig.
- U kunt gemakkelijk online betalen.
Wie gaat naar welk dorp?
- Wanneer uw kind afgelopen schooljaar in groep 1, 2 of 3 zat, gaat hij/zij naar klein dorp.
- Wanneer uw kind afgelopen schooljaar in groep 4 zat, mag hij/zij kiezen tussen het klein dorp en groot dorp.
- Wanneer uw kind afgelopen schooljaar in groep 5, 6, 7 of 8 zat, gaat hij/zij naar groot dorp.
Vanaf wanneer zijn de kaarten op te halen?
Hieronder vindt u een schema met de data en tijden waarop u de dag- en weekkaarten op kunt komen halen op 't Stokperdje. We verzoeken u vriendelijk om u aan deze tijden te houden, zodat onze leiding zich buiten deze tijden volledig op alle voorbereidingen kan richten.
Twee weken voor de vakantieweek ontvangt u nog een herinneringsmail voor het ophalen van de kaart(en).
Extra hulp of begeleiding nodig in het Groot Dorp?
Het grote dorp kan een beetje overweldigend zijn als je hier voor het eerst komt. Om ervoor te zorgen dat iedereen een mooie hut kan bouwen splitsen we het dorp op in delen. We hebben bouwkavels voor de oudere en wat meer ervaren kinderen en voor de nieuwe en jongere kinderen zijn er ook bouwkavels in een ander deel van het dorp. Op deze manier willen we ervoor zorgen dat alle nieuwkomers die het Groot Dorp extra begeleiding krijgen zonder dat hier een aparte aanmelding voor nodig is.
Lees de volgende informatie a.u.b. even goed door om fouten bij de reservering te voorkomen
Heeft u tips of opmerkingen? Mail dan naar vakantieweek@stokperdje.nl.
Heeft u vragen over de kaarten? Mail dan naar weekkaarten@stokperdje.nl